Książka, która odmienia życie

Jeśli naprawdę interesuje cię dobro Twojego dziecka, musisz przeczytać tę książkę. Dowiesz się z niej czym jest odpowiedzialne rodzicielstwo, jak postępować ze swoim dzieckiem by uniknąć problemów wychowawczych, jak poprowadzić krok po kroku swego malucha a później nastolatka do wejścia w dorosłe życie.
Inspiracją do napisania tej książki były moje obserwacje podczas pracy z młodzieżą oraz kontaktach z ich rodzicami na przestrzeni 20 lat. Nie da się ukryć, że skok technologiczny w ostatnich dwóch dekadach spowodował niemałe zamieszanie w głowach rodziców i ich pociech.
W książce tej wskazuję na wartości, które coraz częściej niestety odchodzą na dalszy plan a są fundamentem szczęśliwej rodziny. Jeśli więc zależy ci na dobrych relacjach ze swoimi bliskimi, masz teraz niepowtarzalną szansę to osiągnąć. Nie wahaj się, ponieważ każdy dzień odkładania tego na później to dzień stracony.

Kup mój poradnik klikając w poniższy link:

Copyright © 2014. Your Company Name. All Rights Reserved

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.